ultra.Uptime

Rejestracja usługi

Rejestracja usługi następuje poprzez wypełnienie formularza zamówienia na stronie, który składa się z 3 prostych kroków: "Dane zamawiącego", "Dane do faktury" i "Dane konta". 

Prawidłowe wypełnienie i zatwierdzenie formularza spowoduje, że wybrana usługa zostanie natychmiast automatycznie aktywowana na okres 14 dni. W tym czasie testując usługę, możesz podjąc decyzję o jej zakupie (do czego oczywiście gorąco zachecamy ;).
Wygenerowaną fakturę pro-forma możesz samodzielnie wydrukować po zakończeniu rejestracji. Jesli po upływie 14 dni od aktywacji nie otrzymamy Twojej wpłaty lub potwierdzenia jej dokonania usługa jest blokowana na kolejne 14 dni a potem kasowana.

Faktura pro-forma jest podstawą dokonania zapłaty za usługę. W momencie wpłynięcia opłaty abonamentowej na nasz rachunek bankowy przedłużamy okres ważności wskazanej usługi oraz wystawiamy fakturę VAT. Wystawiona przez nas faktura, zgodnie z przepisami, nie musi zawierać Twojego podpisu

Jeżeli zdecydujesz się na dokonanie płatności za konto - skorzystaj z usług banku bo czas realizacji płatności przez Pocztę jest często dłuższy niż testowe 14 dni.

Skok na górę strony

 

login
hasło


ultra.Server
to 
pakiet, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do zaistnienia firmy w Internecie.
Więcej informacji... 
Rejestruj...

Kolokacja już od 199zł!
specjalna oferta dla bardziej wymagających klientów. Skorzystaj!
Więcej informacji...

Zostań Partnerem!
zarabiaj pieniądze dzięki stałej współpracy partnerskiej z Ultra.pl!
Więcej informacji... 
Do Webmasterów... 

50% TANIEJ!
niedawno założyłeś firmę? Płać mniej!
promocja StartUp