ultra.Uptime

Zasady współpracy

...czyli o co chodzi w programie ultra.Partner?

1. Ultra to marka ogólnopolskich usług internetowych świadczonych przez firmę Done. Creative e-solutions.
2. Program ultra.Partner polega na pozyskiwaniu klientów na usługi hostingowe ULTRA
3. Do programu ultra.Partner może przystąpić każdy, zarówno firma jak i osoba nie prowadząca działalności gospodarczej, również gdy nie jest pełnoletnia (wtedy konieczna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego (rodzica) na przystąpienie tej osoby do programu ultra.Partner)
4. Partner od każdej, opłaconej przez poleconego klienta, usługi otrzymuje prowizję w wysokosci 25% jej wartości netto. Prowizja należy sie Partnerowi również gdy jego klient przedłuży okres abonamentowy usługi, którą polecił mu Partner
5. Warunkiem przystapienia do programu ultra.Partner jest:
» założenie ultra.Konta poprzez wypełnienie formularza na stronie ultra.pl
ultra.Konto jest kontem pocztowym aktywowanym automatycznie, niezbędnym przy identyfikacji Partnera (nazwa konta /login jest Identyfikatorem Partnera). Jest ono bezpłane przez 14 dni okresu próbnego a następnie w czasie obowiązywania Umowy Partnerskiej.
» wypełnienie formularza programu ultra.Partner dostępnego po zalogowaniu sie w Panelu Obsługi Konta
» podpisanie i odesłanie w ciagu 14 dni Umowy Partnerskiej (w przypadku firm, przesłanie wraz z Umową Partnerską kopii zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej lub wypisu z rejestru handlowego oraz NIP. W przypadku osób, które nie ukończyły 18 roku życia, przesłanie wraz z Umową, pisemnego zezwolenia opiekuna prawnego (rodzica) na przystąpienie tej osoby do programu ultra.Partner)
6. Po otrzymaniu i podpisaniu przez nas Umowy Partnerskiej, okres działania ultra.Konta Partnera zostanie przedłużony na 3 miesiące.
7. Z chwila opłacenia usługi przez poleconego klienta, ważność ultra.Konta Partnera zostanie przedłużona na kolejne 3 miesiące (licząc od dnia zakończenia poprzedniego okresu abonamentowego)
8. Prowizja jest przelewana na konto bankowe Partnera po opłaceniu przez klienta usługi, w ciągu 14 dni po wystawieniu przez Partnera:
» faktury vat (jeśli Partner prowadzi dzialalność gospodarczą)
» rachunku (jezeli Partner nie prowadzi dzialalności gospodarczej wówczas stosuje się odpowiednio przepisy dotyczące umowy zlecenia)
9. Warunkiem uzyskania prowizji jest wpisanie przy rejestracji usługi Ultra.pl, w polu "Nazwa pośrednika", Identyfikatora Partnera, ktory ją polecił (Identyfikatorem Partnera jest nazwa/login jego ultra.Konta)
10. Informacje dotyczące zarobków Partnera oraz pozyskanych klientów są dla niego dostepne w dowolnej chwili, poprzez Panel Obsługi Konta
11. Preferowana formą kontaktów miedzy Partnerem a firmą Done jest e-mail lub telefon
12. Szczegółowe zasady współpracy określa i gwarantuje Umowa Partnerska
login
hasło


ultra.Server
to 
pakiet, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do zaistnienia firmy w Internecie.
Więcej informacji... 
Rejestruj...

Kolokacja już od 199zł!
specjalna oferta dla bardziej wymagających klientów. Skorzystaj!
Więcej informacji...

Zostań Partnerem!
zarabiaj pieniądze dzięki stałej współpracy partnerskiej z Ultra.pl!
Więcej informacji... 
Do Webmasterów... 

50% TANIEJ!
niedawno założyłeś firmę? Płać mniej!
promocja StartUp