ultra.Uptime

ultra.Konto

Pojemna i szybka skrzynka e-mail do korespondencji prywatnej i biznesowej. Posiada zabezpiecznienie antywirusowe. Spełnia wymagania dla kont do rozliczeń z ZUS.
 Rejestruj
50zł 
rocznie

4zł miesiąc

Pojemność 50MB - korzystasz z konta bez obawy, że po otrzymaniu kilku wiadomości z załącznikami ulegnie zapchaniu. 50MB to pojemność wystarczająca do przechowywania kilku tysięcy standardowych wiadomości tekstowych. Gdyby jednak ta pojemność okazała sie zbyt mała, możesz ją w każdym momencie rozszerzyć o dowolną ilość pakietów po 10MB w bardzo atrakcyjnej cenie.

Prosty adres - każde ultra.Konto ma adres postaci twojanazwa@ultra.pl. Może również posiadać adres w posiadanej przez Ciebie domenie.

Obługa poczty przez www - pod adresem webmail.ultra.pl znajdziesz czytelny panel - program do obługi poczty - wygodny w każdym miejscu - czy to w delegacji czy w kawiarence.

Filtr antywirusowy - zabezpieczenie antywirusowe wiadomości przechodzących przez nasz serwer. W przypadku zlokalizowania wirusa osoba wysyłająca otrzymuje wiadomość o infekcji a adresat otrzymuje wiadomość że określony nadawca próbował wysłać do niego zawirusowaną wiadomość. Nasz skaner antywirusowy działa w oparciu o bardzo znany (i uznany) program MKS_Vir. Gwarantuje to, że nowe wirusy są wykrywane i odrzucane przez nasz serwer.

Bezpłatna pomoc techniczna
Każdy użytkownik ma możliwość uzyskania pomocy technicznej: telefonicznie (507-142-138) lub pisząc na adres biuro@ultra.pl.
Automatyczna aktywacja - nastepuje natychmiast po prawidlowym wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza rejestracyjnego składającego się z trzech kroków.

Okres próbny
Po uruchomieniu masz 14 dni aby poznać niezawodność i użyteczność ultra.Konta. Decydując się na zakup aktywowanej usługi - dokonaj przelewu na podstawie faktury pro-forma.

Nasza cena
ultra.Konto możesz mieć za 50 zł netto rocznie. To w przeliczeniu na jeden miesiąc daje około 4 zł... przyznasz, że to opłata niemal symboliczna.
 
 Rejestruj

 

login
hasło


ultra.Server
to 
pakiet, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne do zaistnienia firmy w Internecie.
Więcej informacji... 
Rejestruj...

Kolokacja już od 199zł!
specjalna oferta dla bardziej wymagających klientów. Skorzystaj!
Więcej informacji...

Zostań Partnerem!
zarabiaj pieniądze dzięki stałej współpracy partnerskiej z Ultra.pl!
Więcej informacji... 
Do Webmasterów... 

50% TANIEJ!
niedawno założyłeś firmę? Płać mniej!
promocja StartUp